سلام

۱- جام‌جم آنلاين: نسخه DVD «هري پاتر و جام آتش» روز 7 ماه مارس وارد بازار ويدئويي مي‌شود.كمپاني برادران وارنر كه تهيه‌كننده مجموعه فيلم فانتزي و نوجوانانه «هري‌پاتر» است ، چهارمين قسمت اين فيلم ماجراجويانه را در 2 ديسك روانه بازار مي‌كند.
فيلم‌نامه فيلم را استيو كلاوز براساس قصه كتاب جي‌كي رولينگ نوشته و مايك نيول انگليسي آن را كارگرداني كرده است.
فيلم كه تابستان امسال به روي پرده سينماها رفت ، در امريكا به تنهايي 282 ميليون دلار فروش كرد. در اين قسمت از فيلم بود كه رالف فاينس هم به جمع بازيگران پيوست و در نقش كاراكتر بدطينت وولد مورت ظاهر شد.
به نوشته نشريه ورايتي ، «هري پاتر و جام آتش» تعدادي از بهترين نقدهايي را كه تاكنون بر مجموعه فيلم‌هاي هري‌پاتر شده است ، دريافت كرد در عين حال اين فيلم اولين قسمت از اين مجموعه فيلم بود كه با درجه PG-13 به روي پرده سينماها رفت.
براساس چنين درجه‌اي، تماشاي فيلم براي افراد زير 13 سال مجاز نيست. وجود چند صحنه ترسناك باعث شد تا اداره سانسور اين درجه نمايشي را به فيلم اختصاص دهد.
ديسك اول DVD شامل نسخه كامل فيلم مي‌شود. در ديسك دوم صحنه‌هايي كه از نسخه اصلي حذف شد، همراه با پشت صحنه ، گفت‌وگو با كارگردان،‌ بازيگران و ديگر عوامل اصلي ، چند بازي ويدئويي و چگونگي مراحل ساخت فيلم خواهد بود.
قرار است همزمان با پخش DVD فيلم ، نسخه جديدي از خود فيلم در شكل ديجيتالي و 70 ميلي‌متري دوباره به روي پرده سينماها مي‌رود.

۲- يک پروفسور روسی به نام اولگ گادومسکی موفق به ساخت شنل نامريی شد!11.gif

اين هم عکس هاش ( روی عکس ها کليک کنيد تا بزرگ شن )

invisible1.jpg invisible2.jpg

۳- جی کی رولينگ برای کمک به کشورهای فقير جهان دست نوشته ی خود که مربوط به شجره نامه ی خانواده ی بلک بود رو به حراج گذاشت . از لينک های زير می تونيد عکس های اون رو ببينيد .

عکس ۱

عکس ۲

عکس ۳

۴- وارنر برادرز اعلام کرد که کتی ليونگ بازيگر نقش چوچانگ در فيلم پنجم نيز حضور خواهد داشت .35.gif

 

نظر فراموش نشه . 23.gif

 

/ 0 نظر / 8 بازدید