۱- چندتا از اشتباهات کتاب شش رو ميتونيد در زير ببينيد  . 22.gif خيلی جالبن !

1- بر روی جلد کتاب هری پاتر 6 (نسخه انگلیسی) دست راست دامبلدور سالم می باشد....اما در متن آمده که دست راست او سیاه شده است.

2- در داخل کتاب وقتی هری و دامبلدور وارد خانه اسلاگهورن می شوند روی دیوار ها خونی قرمز می بینند.بعد که از اسلاگهورن می پرسند چه نوع خونی بوده....او جواب می دهد که خون اژدها بوده....در حالی که در فصل 20 کتاب هری پاتر 5 گفته شده است که خون اژدها سبز است(هاگرید تکه گوشتی را روی صورتش می گذارد)

3- در کتاب 6 اسلاگهورن می گوید که یک بطری از فلیکس فلیسیس برای 12 ساعت کافی است...در حالی که هری در بعد می گوید که "من فکر نمیکنم که تمام آن را لازم داشته باشم....24 ساعت ارزش ندارد"

۴- يک اشتباه لپی ديگه هم هست.در قسمتی از کتاب J.K.R بجای Ron مينويسه Rupert .نگاه کنيد:

"I have had it all tested for poison," he assured Harry, pouring most of the first bottle into one of Hagrid's bucket-sized mugs and handing it to Hagrid. "Had a house-elf taste every bottle after what ".happened to your poor friend Rupert

تا اونجايی که يادمه رولينگ تو مصاحبه با ماگل نت و تی ال سی گفته بود موقع نوشتن کتاب به شخصيت های خودش فکر می کنه نه شخصيتهای توی فيلم . 18.gif

۲- عکس زير مربوط ميشه به يک مجله ی ژاپنی که بخشی از شماره ی اين ماه خودش رو به هری پاتر اختصاص داده .


۳- در ترجمه روسي,هري پاتر يك مسيحي ارتودوكس شد.در يك نسخه روسي و تغيير يافته از كتاب هري پاتر، ‌اين شخصيت داستاني به يك مسيحي ارتودوكس و مؤمن تبديل شده است.به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اينترنتي موس نيوز در داستان جديدي كه روس ها ساخته‌اند اين شخصيت داستاني كه اكنون درجهان به خاطر جادوها و حوادثش مشهور شده است به يك مسيحي ارتودوكس تغيير يافته است.
مطابق گزارش‌ها اين داستان جادويي به گونه‌اي تغيير يافته است كه در آن جادو كه در دين مسيحيت و ديگر اديان منفي و مذموم است بد جلوه داده شود و قدرت هري پاتر در مقابله با حوادثي كه برايش پيش مي آيد ناشي از ايمان او به خداي مسيحيت جلوه كند.
در اين داستان جديد هري آخرين بازمانده مبارزان عليه جادوگري است كه استادش تمپلدور قبل از مرگ به او توصيه مي كند تا خالق هستي را پيدا كند.
هري براي پيدا كردن آنكه همه بشريت و چيزهاي ديگر را آفريده است از يك كشيش ارتودوكس كمك مي گيرد و از اين طريق خدا را مي شناسد.
جالب توجه است كه در ادامه داستان و مبارزه با پليدي‌ها هري پاتر و كشيش ارتودوكس از آب مقدس،‌ صليب و عبادات مذهبي استفاده مي كنند.
ماريا لئونووا يكي از نويسندگان اين داستان جديد مي گويد: هري پاتر داستان جذابي است ولي بدآموزي آن اين است كه كودكان را به جادو علاقه‌مند مي كند. ما در اين داستان جادو را بد و غيرقابل پذيرش جلوه داديم و آن را امري شيطاني كرديم.
شايان ذكر است: در انتهاي اين داستان هري پاتر مسيحي مي شود.
بر گرفته از سایت اخبار فارس

۴-  اينجا ويدئويي از فيلم "درس هاي رانندگي"  با بازي روپرت گرينت بازيگر نقش رون ويزليه . دانلودش كنيد بدک نيست .  31.gif
جالبه بدونين در اين فيلم نقش مقابل روپرت(رون) بازيگر نقش مالي ويزلي در سري فيلم هاي هري پاتره.

نظر فراموش نشه . 23.gif

/ 0 نظر / 2 بازدید