۱- عکس هايی  از مراحل بسته بندی کتاب شش در انبار شرکت آمازون  شهر فرنلی در ايالت نوادا

1 2 3 4 6

7 8 11 12 13

14 15 16 Signed HBP Transatlantic Crossing 3 22

5 10 Signed HBP Transatlantic Crossing Signed HBP Transatlantic Crossing 2 17 9

۲- اينجا هم يه عکس هست که مربوط به کاور پشت جلد کتاب ششه که توسط آمازون توزيع ميشه . روی اين جلد يه انگشتر تو دست هری است که همون انگشتری که قبلا خارج از دست هری و در نسخه آمريکايی ديده بوديم .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

۳- بلومزبری ناشر کتاب های هری پاتر يه ويدئو تو سايتش گذاشته که مربوط به امضای کتاب شش توسط رولينگه . اين ويديو رو ميتونيد از لينک های زير دريافت کنيد .

Quick time ---------------------- media player

۴ -بلومزبري ناشر انگليسي كتابهاي هري پاتر گزارشي از برنامه های نيمه شب شنبه زمان انتشار كتاب شش که در قلعه ادينبورگ اجرا میشود را اعلام كرد.
در مراسم نيمه شب 16 جولاي ، از لحظه عصر روز جمعه  70  گزارش گر به نمايندگي سازمانهايی از كشورهاي انگلستان ، استراليا ، نيو زیلند ، آفريقاي جنوبي ، كانادا ، هند ، ايرلند و ... به تحت پوشش قرار دادن مراسم می پردازند .
اين خبرنگاران توسط كالسكه هاي قديمي به ميدان بزرگ خارج از قلعه ادينبورگ، برده می شوند . در این مکان حدودا ۲۰۰۰ کودک و نوجوان از مدارس ادينبورگ به همراه والدين خود حضور خواهند داشت و در مراسمي همراه نويسنده اين آثار ، جي كي رولينگ و خبرنگاران شركت خواهند داشت . در اين مراسم ، پذيرائي مفصلي از بازديد كنندگان بعمل خواهد آمد. اين گردشگاه به شکل قرون وسطا آراسته شده و كوچه ها را با مشعل های متعدد نوراني خواهند كرد.بلومزبري خاطر نشان كرد كه در اين مراسم برنامه هاي شاد زيادي در نظر گرفته شده است.در اين مراسم كانالهاي تلويزيوني از ساعت 11:45 به صورت زنده مراسم را به روي آنتن خواهند داشت .

۵ - رين كست، ناشر كتابهاي هري پاتر در كانادا، شايعه لو رفتن 15 نسخه از كتاب شاهزاده دورگه را تاييد کرد .اين اتفاق هنگامي به وقوع پيوست كه فروشنده فروشگاهی در كانادا، تصادفاً نسخه ها را براي فروش گذاشته بود . در پی لو رفتن كتابها، رين كست شکايتی را پرونده سازي كرده مبني بر اينكه نسخه حفظ شود و كساني كه نسخه اي را دارند  كتاب را پس دهند تا اينكه دوباره در شانزدهم جولای به آنان بازگردانده شود.

۶ - خبر گزاری مهر : یک نوجوان هوادار هری پاتر نخستین و تنها کسی خواهد بود که ساعاتی پس از توزیع ششمین قسمت از مجموعه داستان های هری پاتر در کتابفروشی ها، با نویسنده آن در تلویزیون مصاحبه می کند.

67279_orig.jpg

به گزارش خبرنگار سینمایی "مهر"، " اوون جونز " 14 ساله، از اهالی کاردیف ولز کسی است که از میان هزاران طرفدار هری پاتر برای مصاحبه با خانم رولینگ انتخاب شد. هیأت داوران فهرست پرسش های پیشنهادی علاقمندان به انجام مصاحبه رو در رو با خالق ثروتمند هری پاتر را بررسی کردند و در نهایت رأی به برتری فهرست جونز دادند. این نوجوان خوشبخت بریتانیایی درباره بدست آوردن فرصت مصاحبه با جی کی رولینگ گفت: "من به داوران گفتم می خواهم از خانم رولینگ بپرسم که آیا شخصاً ماجراهای هری پاتر را تجریه کرده و اینکه در کتاب بعدی اش قرار است چه اتفاق هایی بیفتد."
اوون در ادامه افزود: "از اینکه برنده این رقابت شدم بسیار هیجانزده ام. اما وقتی فهمیدم پرسش های سایر شرکت کنندگان تا چه اندازه قوی و خوب بود، کمی عصبی شدم. وقتی از مدرسه به خانه رسیدم، مادرم را دیدم که دارد پرسش های هری پاتر را فریاد می زند."
قرار است مصاحبه تلویزیونی اوون جونز با جی کی رولینگ یکشنبه هفته آینده از شبکه تلویزیونی ITV1 تحت عنوان "هری پاتر در قلعه: جستجو برای یافتن آخرین هوادار هری پاتر" پخش شود. ششمین جلد از ماجراهای هری پاتر با نام "شاهزاده دورگه" در نخستین ساعات بامداد جمعه آینده روانه بازار می شود.

نظر فراموش نشه . بای23.gif/ 0 نظر / 3 بازدید