سلام دوستان عزيز خيلی ممنون که در اين يک سالی که من اين وبلاگو تاسيس کردم با نظراتتون بهم کمک کردين و در سالگرد يک ساله شدن وبلاگ بهم بهترين هديه رو داديد که چيزی نبود جز عبور تعداد بازديدکننده ها از مرز ۱۰۰۰۰ نفر از اين وبلاگ . منم به مناسبت يک ساله شدن اين وبلاگ دو تا کار اساسی کردم 35.gif . اول از همه اينکه قالب وبلاگ رو يه تغييرات کلی دادم و سعی کردم اون رو به ماگل نت شبيه تر کنم و مهم تر از اون اين که يه مصاحبه ی کاملا اختصاصی با خانوم ويدا اسلاميه از طريق ايميل انجام دادم که در زير می تونيد بخونيد . ( باور کنيد راست ميگم !!!! )

۱- با توجه به اينکه کتاب سرای تنديس حق کپی رايت کتاب شش رو در ايران گرفته ولی از سوی سايت ويزاردنيوز يک سری ايراداتی به اين انتشارات گرفته شد از جمله دست بردن در متن ( سانسور کردن ) . نظر شما در اين رابطه چيه ؟

به نظر من ويزارد نيوز اگه يک سايت کاملا خارجی باشه که اصلا از شرايط داخل ايران خبر نداره و در هر حال صرفا اظهار نظر کرده .

۲- آيا بهتر نبود که کتاب برای دو گروه سنی کودکان و بزرگسالان چاپ می شد ؟

۳- علت افزايش قيمت کتاب ها چيست ؟

بايد جواب اين سوالات رو از کتاب سرای تنديس بپرسيد چون من در مسئله مربوط به وزارت ارشاد و قيمت گذاری دخالتی ندارم .

۴- به طور کلی نظر شما در رابطه با کتاب شش چيست ؟

به نظر من کتاب شش از بقيه ی کتابهای اين مجموعه جذاب تره !

۵- شما فکر می کنيد که دامبلدور مرده ؟

راستش گاهی وقت ها فکر می کنم مرده چون رولينگ بی گدار به آب نمی زنه و بهش نمياد که حرفشو پس بگيره از طرف ديگه توی اين کتاب ناگهان احساس می کنم که هری از خامی در اومده پس ديگه به بلوغ فکری رسيده و بايد تنها به راهش ادامه بده . هری برای نجات جامعه ی جادوگری دلشو زير پا ميگذاره و اين کار کوچيکی نيست اما از طرف ديگه وقتی می بينم هری در غار چقدر دست و پا چلفتی بود به نظرم ميرسه که رولينگ برای تموم کردن شاهکارش به دامبلدور نياز داره و هر کسی نمی تونه جای اونو در کنار هری پر کنه پس شايد رولينگ هنوز دامبلدور رو نکشته باشه !!!!!!!!

۶- اون جان پيچی که هنوز هويتش مشخص نيست به نظر شما چی ميتونه باشه ؟

به نظرم شايد يه چيزی در داخل هاگوارتز باشه که ولدمورت اينقدر اصرار داشت به اونجا برگرده .

۷- اسنیپ مرگ خواره يا عضو محفل ققنوس ؟

به نظر من اسنیپ پيچيده ترين شخصيت در داستان هری پاتره و رولينگ از اول اين مجموعه به دقت و ظرافت روی اون کار کرده . اگر دقت کرده باشين به علت بدبينی هری به اسنیپ هميشه در مظن اتهام بوده ولی هيچ وقت مدرکی بر عليه ش وجود نداشت و چندين بار به هری کمک کرد به نظر من اعتماد دامبلدور به اسنیپ بی دليل نبوده . اون بدون شک جادوگر قدرتمنديه و به نظر من در کتاب هفتم ممکنه نقش کليدی داشته باشه

۸- به نظر شما ر.الف.ب چه کسی می تونه باشه ؟

ظاهرا ممکنه برادر سيريوس باشه که مرگخوار بوده اما بعد از پشيمونی از اين کارش کشته ميشه .

۹-  و آخر داستان رو اگه ميشه حدس بزنيد .

اگه ميشد که آخر داستان رو حدس زد که ديگه هری پاتری نبود !!!!!!!

۱۰ - حرف آخر ؟

هميشه من به سوالات خوانندگان عزيزم جواب دادم حالا دوست دارم خودم يک سوال مطرح کنم که هر کسی مايل بود جوابشو بده . به نظر شما خوانندگان عزيز چه پيام هايی رو ميشه از داستان هری پاتر استنباط کرد ؟

با سپاس بسيار از لطف شما ؛ آقای محمد گنج ( شما بخونيد ريتا اسکيتر 04.gif ) اميدوارم هميشه دلت شاد و لبت خندان باشه .

© کليه حقوق اين نوشته متعلق است به وبلاگ پرشين ماگل نت و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است .

/ 0 نظر / 10 بازدید