۱- بالاخره تيزر بين المللی هری پاتر و جام آتش بر روی اينترنت قرار گرفت . مدت زمان اين تيزر ۱دقيقه و ۴۶ ثانيه می باشد و حجم آن در حدود ۱۶ مگابايت است . اين تيزر کيفيت بسيار بالايی نسبت به نسخه ی پيشين دارد و در آن از موزيک فيلم هری پاتر و جام آتش استفاده شده است برای دانلود آن از لينک های زير استفاده کنيد .

Quick time ==>اينجا

Media player ==>اينجا

۲- عكس های كتی ليونگ ( چوچانگ ) در مراسم افتتاحيه ی فيلم (  Duks of hazzard)كه ديشب در ميدان ليستر لندن برگزار شد . 

katieleung-hazzards.jpg katieleung-hazzards02.jpg katieleung-hazzards03.jpg 

۳- ترجمه ی فصل ۱۵ كتاب هری پاتر و شاهزاده دورگه رو از اينجا دانلود كنيد . 

۴- سری کتاب های هری پاتر سومین کتاب مورد علاقه انگلیسی ها شد.این نتیجه در آخرین نظر سنجی سایت Books.co.uk به دست آمده و بر طبق آن کتاب های ارباب حلقه ها رتبه اول را نصیب خود کرده است.

۵- یک روزنامه آمریکایی نوشت: آنقدر که زندانیان پایگاه نظامی گوانتانامو دوست دارند کتاب هری پاتر بخوانند، اصلا به آزادی فکر نمی کنند!
این کتاب های پرفروش که توسط نویسنده ای انگلیسی به نام جي.كي.رولينگ نوشته می شود، بیشترین فروش خود را در بین زندانیان این مرکز دارد و با این میزان فروش، همه را به تعجب وا داشته است.
این پایگاه نظامی یک کتابخانه بزرگ دارد که به زندانی ها اجازه می دهد در صورت تمایل از آنجا کتاب ها را به امانت بگیرند و یا بخرند.
به هر حال بد نیست بدانید این روز ها تمایل خواندن کتاب های هری پاتر در بین زندانیان زیاد شده که مسئولین کتابخانه دیگر توان پاسخگویی به مشتری های خود را ندارند.

۶- بارنز و نوبل، بزرگترين كتابفروشي آمريكا اعلام كرد در شرايطي كه سهام اين كتابفروشي بيش از 5 درصد كاهش داشته است اما سود آن يك چهارم آن 55 درصد افزايش داشته است.
بارنز و نوبل، بزرگترين كتابفروشي آمريكا اعلام كرد در شرايطي كه سهام اين كتابفروشي بيش از 5 درصد كاهش داشته است اما سود آن يك چهارم آن 55 درصد افزايش داشته است.
فروش كتاب پرفروشي مانند هري پاتر نيز تنوانست تغييري در ميزان سهام اين شركت بزرگ كتابفروشي ايجاد كند.
شركت بارنز و نوبل پيش بيني كرده در يك چهارم سوم خود دچار ضرر شود و گفت كه براي اولين بار به سهام داران خود سود پرداخت خواهد كرد.
پيش از اين سرمايه گذاران كتابفروشي بارنز و نوبل پيش بيني كرده بودند هر يك سهم از 1 سنت تا 4 سنت ضرر خواهد داد؛ اين ضرر شامل 3 سنت براي هر سهم مي شود.
بارنز و نوبل همچنين پيش بيني كرد در شرايط كنوني در برابر هر سهم 1.94 و 1.98 دلار به دست آورد.
سهام بارنز و نوبل در بازار سهام نيويورك تا 2و06 يا 5.2 دلار سقوط كرد.
تحليل گران تخمين مي زنند كه در يك چهارم سوم هر سهام دو سنت بالا تر برود.

ممنون از نظرات پر مهر شما . اميدوارم اين روند همچنان ادامه پيدا كنه . 23.gif

/ 0 نظر / 23 بازدید